אז, מה זה בעצם צילום סטילס?

המצלמה שלנו מאפשרת לנו לתעד אירועים שונים בחיינו וגם סיטואציות שונות, ולעיתים קצרות מאד, שהותירו בנו חותם. בעידן של היום, עידן הסמארטפונים, נדמה שהטלפונים, שלהם היה במקור תפקיד אחר, החלו לשמש כמצלמות לכל דבר, אולם, ומתוחכמים ככל שיהיו, הם לעולם לא יוכלו להחליף את המצלמות המוכרות לנו, המצלמות האהובות.

למעוניינים לדעת צילום סטילס מה זה כדאי לבחון קצת את ההיסטוריה ולגלות את התפתחותו של הצילום. אך, בקצרה, התשובה לשאלה זו הרבה יותר פשוטה. צילום סטילס הוא צילום סטטי, צילום תמונות נייחות, שלא כמו צילום וידאו, המספק תמונות נעות.

לתפוס את הרגעים היפים באירוע

צילום זה לוקח חלק בלתי נפרד בחיינו והוא בא לידי ביטוי בתצורות שונות. צלם סטילס לחתונה הוא אולי אחד מאנשי המקצוע החשובים ביותר באירוע, שכן בזכותו ובזכות מצלמתו, יכולים ליהנות בני הזוג ממזכרת נפלאה מאותו יום מרגש. צלם הסטילס מתעד באמצעות המצלמה שלו את האורחים, את המקום עצמו וכמובן את בני הזוג הן באירוע והן לפניו. במרבית המקרים, הוא מגיע גם עם מצלמת וידאו או עם שותף, האחראי על צילום הווידאו ביום החתונה.

לשמור כמזכרת

את התמונות ניתן להדפיס לאחר מכן ולהציג אותן באלבום תמונות מסוגנן. אפשרות אחרת היא להשתמש בקבצי התמונות ולהעבירן לאלבום תמונות דיגיטלי. המעוניינים במזכרת מכובדת יותר, יכולים להדפיס כמה תמונות מיום החתונה בגדול, למסגר ולתלות בבית (או לחלק לאנשים שאוהבים). כך או כך, הפיתוחים הטכנולוגיים של היום מאפשרים לנו לבצע פעולות שונות עם אותם קבצי תמונות ולהציג אותן ככל שנרצה.

בצילום עצמו מביא את עצמו הצלם לידי ביטוי, כמו גם את הסגנון הצילומי שלו. הצילום יכול להיות בצבע או בשחור לבן, הוא יכול להתמקד באנשים או במקומות שונים ובמבנים מעניינים. הוא יכול לתת את הפוקוס לאווירה עצמה ולכל אלמנט אחר שבחלל, שאותו תופסת המצלמה.

זקוקים לצלם מקצועי ואמין לצורך תיעוד החתונה שלכם? אם כן, קמרוס היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת שירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 052-8029722

מחכים לפנייתכם

פנו אלינו ונשוב בהקדם