איך בוחרים צלמים לחתונה

צלמים לחתונה, לא מצלמים היום רק את החתונה עצמה, כי אם יש עוד כמה סדרות צילומים, אומנותיות שממחישות את כל הפריטים והאלמנטים החשובים לחתונה כמו הטבעות, בגדי החתן והכלה ועוד. יש היום טרנד גדול מאוד להתייחס לצילומים שלפני החתונה בצורה אומנותית, כמעט כמו כל הפקת אופנה מושקעת. כך אפשר לראות תמונות שיכולות לככב בבית, ולהבדיל מצילומי חתן וכלה סטנדרטיים, מביאים את סיפור החתונה בפריימים יוצאי דופן. השמלה של הכלה מצולמת ביער, החליפה של החתן מחכה באמבטיה ועוד.

הצילומים הללו מושפעים מהפקות האופנה שהפכו להיות חלק היסטרי בתרבות ובמדיה. יצירת תפאורה כדי לצלם משהו, סטיילינג גם לתמונות של החתונה.

מי החתן ומי הכלה?

כניסת הסטיילינג לחתונה והדגש על איכות הצילום, לא שמים את החתן והכלה במרכז בצורה המוכרת, אלא הופכים את זה למשהו יותר מעניין ומרגש. תמונה שלהם אוחזים יד ביד, חזקה יותר מאשר תמונת נשיקה וקלואז אפ על הנעליים גם הוא לא פחות חגיגי מתמונה שלמה שלהם. הדגש היום הוא לא בלהביא את החתן והכלה בתמונות, אלא לייצר אווירה של אירוע דרך התמונות בראייה מעניינת, זוויות חדשות ותמונות שיש להן מקום על הקיר ולא רק באלבום. כמובן שבצילום של תמונות כאלה, יהיו גם תמונות של החתן והכלה, אבל אם אתם צלמים לחתונה שיש להם שאר רוח, אתם לא תסתפקו רק בתמונות הרגילות אלא תפתיעו אותם גם בתמונות מיחדות במינן.

לוקיישנים- צלמים לחתונה

בחירת לוקיישנים של צלמים לחתונה, בהחלט משנה לחלוטין את האווירה והיצירתיות של אלבום החתונה שתקבלו בסופו של דבר. יש מי שילכו ליער, יש מי שילכו למקום הכי סלמס בעיר, כי הניגודיות בין הטוהר והיופי של החתן והכלה לבין המקום, יוצרת עניין מיוחד בתמונות

הפריטים של החתונה זוכים גם היום לתצוגה ממש כמו הפקה. הטבעות של החתונה מצולמות עם סטיילינג, כאמור השמלה של הכלה, החולצה של החתן, במקום לצלם את ההכנות, מצלמים אותם ובצורה שהם מוגשים- אלה ההכנות המיוחדות של לפני החתונה.

צלמים לחתונה – יופי של פריים!

בעצם כאשר צלמים לחתונה מוזמנים לאירוע, מוטלת עליהם חובת ההוכחה. הם צריכים לבוא עם הרעיונות שלהם, כיצד לגלגל את האירוע הזה בתמונות ומשום כך, יש כמובן הבדל גדול בין צילומים לצילומים. יש מי שיבחרו בתמונות “מחזור”, כלומר העמדה של החתן והכלה הכי סטנדרטי בגן צ’ארלס קלור ויש מי שירצו לתעד את עצמם יושבים על ספסל ברחוב. משהו יותר אורבני, פחות מלוקק ויותר טבעי. יש הבדל בין כל חתונה לחתונה, ולכן יש גם הבדל בין כל התמונות שתקבלו. זה לחלוטין עניין של טעם. יש חתונה גדולה ויש חתונה קטנה ויש צלמים לחתונה שאוהבים לצלם את החתונה כמו שהיא, ויש כאלה שיש להם זווית מיוחדת במינה. צלמים לחתונה לחלוטין חייבים לעשות לכם משהו מיוחד.

מחכים לפנייתכם

פנו אלינו ונשוב בהקדם