האומנות בצילום

את הצמד צלמים לחתונה שהזמינה לילי לחתונה שלה, היא לא תשכח בחיים. היא לא לבשה שמלת כלה, כי היא עשתה מסיבה, אבל מישהו שכח להגיד לצלמים מי הכלה בין כל האורחים.

היא לבשה שמלה כחולה וחגיגית, ויכול להיות שאם צמד צלמים לחתונה היו מבינים משהו על מי שתופס את העין של כל האירוע, הם היו מבינים שהבחורה השמחה הזו, שמרקדת באמצע עם השמלה הכחולה, זאת שהחתן לא עוזב אותה- היא הכלה, אבל הם לא הבינו את זה.

אז הם צילמו כל הזמן מישהי שלבשה שמלה לבנה (כן היא הגיעה עם שמלה לבנה לחתונה) והיא הכוכבת הראשית של אלבום התמונות של החתן והכלה. לא הכלה, אלא מישהי אחרת מופיעה שם.

זה סיפור אמיתי, ונכון שזה מבלבל כאשר הכלה לובשת שמלה כחולה ולא לבנה, אבל בכל זאת מישהו היה צריך להגיד את זה לצלמים, והם עצמם היו יכולים להתעניין (כי הרי הם לא רואים שום כלה) מי הכלה ואז לא לדחוף מישהי אנונימית (שבכלל הגיעה עם איזה בן דוד) לאלבום החתונה שלה.

מאז לילי למדה וכאשר הבת שלה הייתה צריכה לבחור צלמים לחתונה, היא דאגה כל האירוע להזכיר להם מי הכלה ומי החתן.

אומנות הצילום- צלמים לחתונה

צילום הוא יצירה כמו קולנוע, כמו במה. לכל צלם יש את זווית הצילום שהוא תופס, וכל עין מאחורי העדשה היא אחרת. מה שיוצא מזה זה אלבומי חתונה מאוד שונים אחד מהשני לא רק ברמת האיכות, אלא ברמת האור, הצל, התקריב והזווית.

כל צוות צלמים לחתונה, מתרגם את האירוע בצורה אחרת. זה כמו לכתוב סיפור אהבה עם אותן דמויות, אבל כל סופר יכתוב את זה בצורה אחרת. לכן כאשר מזמינים צלמים לחתונה, אתם צריכים לבחור בצלמים עם הרבה דמיון ויצירתיות שיכולים להעביר את האירוע שלכם בצורה הכי מדויקת וקרובה למציאות.

צלמים לחתונה הם לא רק אנשים טכניים, אלא עושים אומנות לשמה.

צלמים לחתונה- תמונה אחת שווה אלף מילים

כדי לבחור צלמים לחתונה, כדאי להיכנס לאינטרנט, לאתרים של צלמים לחתונה. ככה בוחרים היום. האינטרנט גרם לזה שהיום על כל הצהרה צריך הוכחה. צלמים לחתונה חייבים שיהיו להם קבלות כדי לקבל עבודות נוספות. צילומי חתונה שהם עשו, משמשים הוכחה ליכולת שלהם וגם לכישרון שלהם. כמו שאמרנו, גם מי שלא מבין בצילום צריך להתרגש מהצילומים הללו, לכן אם אתם מביטים באלבומים של צלמים לחתונה, האינדיקציה היחידה שיכולה לגרום לכם לבחור בצלמים מסוימים היא- האם אתם מתרגשים כאשר אתם רואים את האלבומים הללו, או שזה חולף לידכם כמו צילומי נוף.

צלמים לחתונה תוכלו למצוא בגלישה ברשת באתרים, הביטו בצילומים והחליטו אם זהו צוות צלמים לחתונה שאתם רוצים בחתונה שלכם. שיהיה במזל.

מחכים לפנייתכם

פנו אלינו ונשוב בהקדם