חבילת צילום לחתונה -הבחירה המושלמת!

היום הגדול שבעיני רבים הוא יום החתונה שלהם, חייב להיות מתועד מהתחלה עד הסוף, בכל מיני מצבים, רגעים, לפני ואחרי, במהלך שלבי החתונה, כולל צילומי פנים, חוץ ולכל זה קוראים חבילת צילום לחתונה.

פעם כשלא היו אפשרויות להזמין חבילת צילום לחתונה, היה מגיע צלם לאולם, צלם למכון יופי לצלם את הכלה יוצאת והחתן לוקח אותה ואז את שניהם בגן צ’ארלס קלור ביפו. כן, במשך שנים זה היה המקום האולטימטיבי לצילום חתונות. כמעט כמו בגלויה שניהם במלבושי חתן וכלה מול הים, ואם אפשר ממש מול השקיעה.

היום כאשר מזמינים חבילת צילום לחתונה, אפשר להתחתן בראש שקט. הצלם נלווה אליכם מהרגע שאתם יוצאים מהבית על אזרחי ועד שאתם נכנסים לאולם במלבושי יום הכלולות שלכם ומכאן והלאה יהיו עוד הרבה מאוד מצבים ורגעים שהוא יצטרך להנציח בצורה המרגשת ביותר.

חבילת צילום לחתונה באופן טבעי…

אם תסתכלו על אלבומי כלולות של זוגות מהעבר, תשימו לב שכולם עומדים בשורה יחד עם כל המשפחה, מחייכים למצלמה וחוזרים על העמידה ועל החיוך הזה במשך כל הערב, כל פעם עם אורחים ובני משפחה אחרים.

גם צילומי הסטודיו של החתן והכלה היו מבוימים לחלוטין. היא השתדלה להיראות כמה שיותר כמו גרטה גרבו, הוא הביט עליה כמו ולנטינו, שום דבר שם לא היה טבעי מלבד הצלם….

היום יש מגמה אחרת בצילום וכאשר רוכשים חבילת צילום לחתונה, הצלם לא הולך להעמיד אתכם בשום מקום, כי הטרנד הוא צילום כמה שיותר טבעי, אמיתי ומרגש. מסתבר שמאז שהעמידו אנשים בשורה וצילמו אותם, עברו המון עדשות במצלמות וגם הרבה חתונות והיום המשאלה של כל זוג, זה שהצלם שלהם ממנו הם רכשו חבילת צילום לחתונה, יהיה מספיק מוכשר כדי לתפוס אותם ברגעים מרגשים וקטנים בלי שהם ירגישו בכלל.

פה הוא מנשק לה על הלחי בעדינות, שם היא לוחשת לו משהו באוזן, פה היא כורעת לחיק סבתא האהובה? אלה הם רגעים שקשה מאוד לביים וגם לא צריך. כאשר יש לך צלם מנוסה הוא כבר ידע איך להוציא מהחתונה הזו את הרגעים הבלתי נשכחים ולתעד אותם.

חבילת צילום לחתונה שהיא מסיבה

לכל חתונה יש את האווירה שלה. יש הרבה חתונות שבמובנים רבים הם גם סוג של מסיבה. לכן את האווירה הזו ידע הצלם המוכשר לתעד ולהגיש לכם תמונות או סרטונים במסגרת חבילת צילום לחתונה שמנציחים את האווירה, השמחה וההילולה סביב חתונה שהיא גם מסיבה מיוחדת במינה.

חבילת צילום לחתונה כוללת גם צילומי וידיאו בנוסף לצילומי סטילס ע”י צלמי אירועים, ליווי של הכלה והחתן מהרגע שהם יוצאים מהבית. ליווי צמוד ומתעד של המון רגעים מרגשים שלא ישובו עוד לעולם אלא רק מן התמונות מאותה חבילת צילום לחתונה מיוחדת במינה.

מחכים לפנייתכם

פנו אלינו ונשוב בהקדם