טראש דה דרס – למה כדאי?

ובכן אחד הרכיבים הכי חשובים, מיוחדים, מרכזיים, יקרים ואלוהיים בכל חתונה היא- שמלת הכלה.

אין מה לעשות חליפת החתן תמיד אבל תמיד לא מקבלת את כל תשומת הלב של שמלת הכלה.

שמלת הכלה הזו שעליה חולמת כל נערה מגיל כלשהו עולה בדמיון לא מעט פעמים. עולה אחרי דייטים מושלמים, אחרי חתונות של אחרים. עולה ככמיהה לא דווקא לחתונה עצמה, אלא לזוגיות, לאיחוד הזה בין זוגות שאין מה לעשות הוא בא לידי ביטוי באיחוד של שמלה עם חליפה ואולי גם עניבה…

והן חולמות עליה וחולמות גם על הרקע בו יצלמו עם אהובן בניגוד לכל החוקים ויעשו צילומי טראש דה דרס כהלכה, כשר למהדרין.

שמלת הכלה העשרים ושמונה…

העניין סביב שמלת הכלה כל כך מרכזי שעד שכלות מגיעות לחופה, הן נוטפות, דם, יזע ודמעות בדרך לחופה עם השמלה שהן מדדו. שעברה גם כמה תיקונים, שדרוגים. כמה אבני סברובסקי, כמה פנינים מאחור. ישבו ושקדו עליה תפירת יד מוקפדת כמה תופרות חינניות מסלון הכלות “המלכה המאוחדת”… בקיצור. אין דבר יותר מושקע, חשוב וחלומי מאותה שמלת כלה מלכותית שגורמת לכל כלה להרגיש שהיא בשיא החיים שלה, וכל הקידומים בעבודה, העליות בדרגה, ההצלחות, וקבלת התואר לא משתווים לאותו מעמד אגדתי בו היא ניצבת במלוא הדרה הלבנה, בשמלה המיוחדת מול אהובה שניצב בחליפה, והנה תיכף היא תהלך מול המוזמנים עם השובל הארוך שמאחור ותרגיש לא פחות מקייט מידלטון ואפילו יותר, כי היא לא צריכה שום מלכה אחרת בסביבה, היא המלכה האמיתית.

צילומי טרש דה דרס זה להיות לכלוכית ליום אחד…

שמלת כלה מהסרטים- טרש דה דרס

ההתייחסות לשמלת כלה חוצה גבולות, חובקת עולמות ומככבת באין ספור סדרות ותוכניות ריאליטי. זו השמלה שאף אחת כל כך מתרגשת לקנות שהיא לא יודעת לבחור, זו השמלה שבגללה גדוד שלם של משפחה מגיע לחנות שמלות כלה למדידות, וכולן יושבות שם ומאשרות או לא. זו השמלה שגורמת לכלה עוד לפני שהיא כלה לבכות כאילו היא לא במדידה אלא ממש מתחתנת ברגע הזה. זו השמלה שהיא תמדוד כמה ממנה, בגזרות ועיצובים שונים, עד שהיא “תתעלף” על אחת ויחידה ממש כמו שהיא חלמה עם נוצות למטה, סטייל רוקוקו. כן לשמלות כלה יש כל מיני וריאציות שמתחילות ברומנטיקה ומסתיימות בתיאטרליות.

המתח, הלחץ והבחירה בשמלת הכלה, כל כך רציניים, עגומים ויוצרים היסטריה, ובגלל כל הפחד העמוק הזה והלחץ, נוצר האקט של טראש דה דרס, אקט של שחרור, טראנס ומי אמר צבע ולא קיבל אותו על שמלה לבנה…

טראש דה דרס כמו שצריך

צילומי טראש דה דרס זה מהלך שיש לו תוכניות שלא היו מביישות את שיקום הטיילת ביפו. המהלך הזה מתוכנן עד לפרטי פרטים, כולל כמובן הזמנת צלמי אירועים שיתעדו את הרס השמלה, את הרמיסה של הלבן הלבן הזה, עד כדי מראה הומלסי זועק. משתתפים בחגיגה מגוון אביזרים כגון: שמפניה,יין ועוד חומרי גלם שלא חלמו למצוא את עצמם על בגדי חתן וכלה, אבל הנה זה קורה וכשזה קורה, הדבר הכי חשוב, יותר מהדרך, יותר מאיך שעושים את זה, יותר מהתוצאה זה מי הצלם שמתעד את הרגע הזה שלא יחזור שוב לעולם.

באמצעות צילומי טראש זה דרס אפשר לייצר צילומים אומנותיים שיגרמו לעל העולם ואשתו לפעור פה ולהתפעל, תלוי כמובן הכי תלוי זה מי הצלם שלכם.

יש המון זוגות שהתוצאה של צילומי טראש דה דרס שלהם פשוט בלתי אסתטית בעליל וזה ממש, אבל ממש לא הכוונה שהם רצו. בחירה בצלמים מקצועניים יגרמו לזוג המאושר לקבל צילומי טראש דה דרס בדיוק כפי שתיכננו, ואף הרבה יותר מכך.

מחכים לפנייתכם

פנו אלינו ונשוב בהקדם