לוקיישנים לצילום בקיץ

הדבר הכי חשוב שיישאר לכל זוג (מלבד הזיכרונות הנעימים) אלה הם הצילומים והם צריכים לבטא את הרגעים הכי קסומים באירוע של חייכם.

צלם טוב, יודע לתפוס את הרגע בו הכלה שולחת לחתן היפה שלה איזה חיוך קטן וכל כך אוהב, רגע קסום בין שניהם משהו ממש אינטימי שרק עין של צלם מעולה מסוגלת לתפוס ולהבין שברגע זה יש משהו שלא יחזור לעולם.

התנהגות של חתן וכלה כוללת את כל הניואנסים שיש להתנהגות של בני אדם, רק שהם נמצאים בהתרגשות שיא, הם במתח, הם בלחץ ועוד מעט הם יעמדו מתחת לחופה, כך שצילומי טרום החתונה צריכים לשקף כל רגע משמעותי ויקר בין בני הזוג.

הם אוהבים, אבל הם גם מוטרדים. הם חוששים שמא חלילה תהיה איזו תקלה (אין חתן וכלה שלא חוששים). הם חושבים על כל מיני דברים ביחד, ונהיה להם “סלט” שלם בראש שמערבב בין שמחה, דאגה והתרגשות שלא מהעולם הזה.

בחתונות בקיץ, כדאי לבחור לוקיישנים לצילום בקיץ, שיהיו התפאורה המושלמת לרגעים הכי יקרים בין החתן והכלה. צריך גם לדעת לבחור צלמים לחתונה שזה לא פחות משמלת הכלה..

צלמים לחתונה- כאלה עם עין..

אין כמעט מקצוע שאין היררכיה מקצועית. יש את הטובים ביותר ויש את הפחות טובים ככה זה בכל תחום.

ככל שהעניין שלכם חשוב, כך אתם צריכים לבחור את הטובים ביותר וכיוון שחתונה זה עניין מאוד חשוב ויש להניח שגם הכי חשוב בינתיים, בחירת צלמים לחתונה חשובה מאוד לטעם שלכם ולתמונות שבסופו של דבר תרצו שיהיו לכם מהחתונה.

הז’אנר של להעמיד חתן וכלה כמו שני גלמים ליד עץ (בשלכת…) כבר עבר מהעולם. היום מחפשים צלמים לחתונה שיודעים לייצר גימיקים, ולא פחות מזה שיש להם עין לתפוס איזה לחלוחית של דמעה בעין של החתן…

צילום יכול ליפול להגדרה של אקט טכני, ואז מה שתקבלו יהיו המון צילומים חסרי משמעות כאשר כל פעם עומדים החתן או הכלה בצד אחר, וכל פעם הכלה מפנה את מבטה המאוהב לעבר החתן שמחזיר לה במבט מאוהב כפליים.

יש שיגדילו ויבקשו מהכלה לשבת על סלע (תפאורה יצירתית לכל הדעות) ויבקשו מהחתן להגיש לא פחות מחרצית חמוצה (סבל לזוגיות מושלמת…).

הרבה אלבומי תמונות של חתנים וכלות סובלים מניחוח גלותי של צילומים חסרי כל אינטראקציה רוח ושמחה. חבל, כי חתונה אפשר לצלם רק פעם אחת ולכן יש לחפש צלמי חתונות מומלצים עם תיק עבודות מסודר.

צלמים לחתונה- מי הכי טוב?

יש כל מיני סוגי צלמים. צלמים לחתונה צריכים להיות עם גישה ועין אומנותית. הם צריכים להיות קריאטיביים ולחולל את ההתרגשות והשמחה בצילומים שהם מצלמים.

יש אלבומי חתונות שממש גורמים למי שמביט בהם, לחוש את ההתרגשות, השמחה והאהבה הגדולה של החתן והכלה, וזה עולה רק מהתמונות המיוחדות שהצלם הצליח לתפוס.

צלמים לחתונה יש הרבה, צלם שיודע לרגש ולהביא את זה לתמונות זה כבר אומנות נדירה. וצלמים שמציעים גם חבילת צילום לחתונה הופכת את הארגון של היום הזה לקל ומהנה עוד יותר.

הז’אנר של להעמיד את כל המשפחה בשורה ולצלם, מזכיר יותר תמונות מחזור ולכן צלמים לחתונה שיש להם יכולת לתפוס רגעים נכונים, לא מביימים את המצולמים, אלא פשוט עוקבים אחריהם כל הערב (כולל החתן והכלה) ומתעדים רגעים שאפילו החתן והכלה לא ידעו שיהיו להם.

צלמים לחתונה שלא תהיה יותר לעולם!

תחשבו על זה. בחתונה שלכם יהיו צלמים לחתונה שלא תהיה יותר לעולם. היא תהיה רק פעם אחת, היא תהיה מיוחדת בדיוק כמו שחלמתם, יהיו שם המון רגעים מרגשים ויצאו לכם צילומים מדהימים, הכול כמובן תלוי בשאלה איך תבחרו צלמים לחתונה שלכם?

מחכים לפנייתכם

פנו אלינו ונשוב בהקדם