צילומי חתונה מקוריים

אין ספק כי החתונה שלכם היא אירוע יחיד ומיוחד במינו, כך אומרת ההרגשה שבלב, הידיעה והבחירה להקדיש זה לזו את החיים. יחד עם זאת, כמו זוגות רבים גם אתם מתלבטים כיצד לבטח את הייחודיות הזו, כאשר אנשים (גם אתם) כבר היו בכל כך הרבה חתונות והכל נראה דומה למדי. לשם כך יש אפשרויות רבות כמו למשל שימת הדגש על לוקיישן מיוחד של החתונה, עיצוב או סגנון מיוחד שלה, וכדומה. אבל בסופו של דבר, מה שנשאר לטווח הארוך ומחזיר שוב ושוב את הזיכרונות הוא צילומי חתונה מקוריים.

 

בין החובבן למקצוען

אם כל חתונה היא מיוחדת, ואם כל אחד מחזיק היום סמארטפון ביד, אז צריכים להיות לכם בסוף האירוע מאות צילומים מקוריים, לא? אם תסתכלו ותשוו בין צילומי חובבים לבין צילומי חתונה מקוריים של צלמים מקצועיים, תבחינו מייד בהבדלים. קודם כל, כאשר מתבוננים בתמונות של צלמים מקצועיים רואים תוצר שהוא ממש בגדר אומנות, המתעדת את הרגעים ואנשים שהשתתפו במאורע. זאת באמצעות שימוש נכון וחכם בזוויות הצילום, בתאורה ובאלמנטים השונים בין אם החתונה נערכת בחיק הטבע, בסביבה אורבאנית, בגן או באולם אירועים. בניגוד לכך, תמונות שמצולמות על ידי חובבנים נראות ממש מאותו השטאנץ, כשכולם מחייכים ומאושרים, מתבוננים קדימה אל העדשה, ולמעשה קשה לדעת באיזו חתונה מדובר מבין אלף אחרות.

יתרה מכך, צלם מקצועי המתמחה כמונו בחתונות באופן בלעדי וייחודי, יודע כיצד לתפוס את הרגעים הנדירים והמרגשים ביותר. נכון שחלק מהתמונות מבוימות ומאורגנות עם כל המשפחה יחדיו, אבל מרבית התמונות משלבות את הרגש, העדינות, העין, הירידה לפרטים והיכולת לזהות התרחשות מרגשת שמצטרפת אל הסיפור השלם של החתונה, בין אם הקשר שבין סבתא לנכד, הכלה והחמות, זוג חברים וכדומה.

 

למצוא את הצלם הנכון

אז אם אתם רוצים צילומי חתונה מקוריים שישאירו מזכרת מיוחדת באמת, כדאי שתמצאו את האנשים הנכונים למשימה. יש כמה דברים שכדאי לברר מראש לגבי הצלם ויכולותיו, אבל בהקשר לאופן הצילום חשוב מאוד לראות תיק עבודות. התיק יאפשר לכם להתרשם מסגנונו הייחודי של הצלם ומהז’אנרים שהוא נוקט בהם, וכך תוכלו להבין האם מבחינתכם אלו באמת צילומים מקוריים, והאם הסגנון מתאים לטעמכם.

 

לפרטים נוספים בנושא ולהזמנת שירותי בוטיק לצילום חתונות, התקשרו אל CAMEROS ב- 052-8029722

מחכים לפנייתכם

פנו אלינו ונשוב בהקדם