צילומי טראש – הטרנד המוביל של 2018

זה התחיל כטרנד לפני כמה שנים ומאז זו חובה. אין חתן וכלה שלא עושים טראש לשמלה ולבגדים של החתן ולא מצלמים את זה. קוראים לזה צילומי טראש. החתן והכלה מכינים מראש אי אילו מזיקים בדמות בקבוקונים, צבע, ספריי ועוד וברגע המסוים מתחילים להרוס אחד לשני את הבגדים, כמו שני ילדים קטנים שמתבוססים בבוץ, והרי על זה כל המהומה כי לא באמת מדובר בבגדי החתן והכלה אלא בבגדים שנועדו בעיקר לצילומי טראש.

לפעמים צילומי טראש הם הצילומים הכי מגניבים באלבום של החתן והכלה.

למה יש צילומי טראש?

אפשר להסביר את הפסיכולוגיה שמאחורי צילומי טראש. בסופו של דבר אין חתן וכלה שלא מגיעים לחוצים, סחוטים ומותשים ליום הגדול ולכן צילומי טראש מאפשרים להם לצפצף על הכול, להתפרק, להוציא את כל הלחץ על הבגדים, על המלכותיות של האירוע שדורשת מהם בתובענות בלי סוף תשומת לב והפקה וארגון שמוציאים להם את המיץ.

אז אם כבר מיץ אז עד הסוף. הם משתלחים בבגדים עם ספריי וצבעים ועוד כל אביזרים שמטנפים ומלכלכים והכול בשם הלחץ ובשם זה שהם לא רוצים יותר להיות מלכותיים לפחות עד היום הגדול.

התארגנות לצילומי טראש!
  • רכשי שמלה לבנה מהפשוטות שתוכלי בכיף, לקרוע, ללכלך, לשפוך עליה צבע ולהתבוסס איתה בבוץ על שפת הנחל שם קבעתם לתעד צילומי טראש.
  • החתן גם הוא יבוא באיזה בגד מגניב, אבל לא של ארמני חלילה, כי גם זה הולך להיצבע, להיקרע ולעבור קתרזיס מושלם עד שבסופו החתן יראה כמו עוד הומלס מצוי וחסר שפיות…
  • מצאו לכם מקום נהדר שגם הוא מלכלך כדי להוסיף חטא על פשע. זה יכול להיות ים, נחל, מעיין נובע, שפכו הרבה צבע, כנסו לאיזה חנות ותקנו את כל הצבעים שבעולם.
  • כדי שצילומי טראש יהיו טראש לכו עם זה עד הסוף. אפרו את עצמכן בצורה משוגעת ולא ממש לפי כללי האיפור כדי שזה ייראה טוב יחד עם המלבושים החגיגיים שיזכו לעדנה אחת סופית. הלבן יהפוך לאדום, החום ללבן והכול יהיה מאוד מרוטש וחגיגי. מי אמר צילומי טראש ולא קיבל צילומי אימה?
  • הכי נחמד היום לא רק לצלם את צילומי טראש בסטילס, אלא ממש לעשות עליהם סרט וידיאו. זה יכול להתחיל ממש מכלה נינוחה בשמלה לבנה ובחתן שלבוש נחמד, ואז רואים איך הם מתפרעים ומשתוללים אחד על השני. היא שופכת עליו והוא עליה, מלחמת צבעים בלי נשלטת. באהבה גדולה בריטוש כל מה שחגיגי ומלכותי ואת כל זה מתעד צלם צילומי טראש.
  • צילומי טראש יכולים להיות מגניבים אם מצלם אותם מישהו מגניב שיודע לקטוף את הרגע הנכון ולתעד אותו מהזווית הנכונה.
  • צילומי טראש הם חובה לכל זוג שעומד להתחתן, והם ההפוגה הגדולה של הלחץ שלהם דקה לפני שהם צועדים לתוך אולם לבושים כמו חתן וכלה אמיתים בלי שום טראש.

קמרוס – צלמים לחתונה באיכות ללא פשרות ובמחיר מנצח. כדי שהרגע הקוסם שלכם, יזכר לנצח.

מחכים לפנייתכם

פנו אלינו ונשוב בהקדם