צילומי טראש- זו אומנות!

כל הרעיון בצילומי טראש, זה לא סתם לצלם זוג מתבוסס בבוץ, יכול להיות לזה לגמרי כיוון וטאץ’ ואמנותי שייראה ממש יפה. זה צריך להיראות כמו משהו באמת מבויים אבל בטוב טעם, צריך לדעת ליצור את הלוקיישן שמייצר טראש אבל ברמה גבוהה. צבעים נכונים, לכלוך נכון, ולדעת לתפוס את כל זה בצורה כזו שהצילומים יהיו מאוד מעניינים, מי יודע יום אחד תהיה תערוכה של צילומי טראש.

צילומי טראש – איך זה התחיל

לא ברור מי התחיל עם כל זה, אצל מלכת אנגליה זה לא היה עובד. זוג מאוהב (כפי הנראה) במיטבו, בשנותיו היפות, בוחר בגדים הולמים ליום החתונה, וביום אחר, ללא הודעה מוקדמת, בלי שום בושה, לנגד עיניו של צלם מזועזע, מרטש את כל המלכותיות של האירוע. מכתים את הבגדים, מטנף את הסביבה. השניים בוססים, בים, בבוץ. מפניהם נוטף  איפור. על בגדיהם כתמי צבע ועוד כל מיני מרקחות והם עוד צוחקים, צוחקים להם עד השמיים כאילו שיש פה איזה מין בדיחה שרק שניהם מבינים.

מסתבר שכן. וקוראים לזה צילומי טראש.

צילומי טראש- המרד של החתן והכלה…

רגשית זה ממש ברור מאיפה צמחו כל צילומי הטראש הזה. חתונה זה אירוע מלכותי (גם אם בדמכם זורם דם ורוד בכלל). כל הלבן הזה, הסברובסקי, היהלומים, הבגדים הנוצצים, ההורים, הדודים, האוכל, השנדלירים, התכנון, הרבי, מעגל המתופפים, החצוצרן, הזמר הידוע, דוכן קבלת הפנים, הדיג’יי המפורסם- הכול הכול ממש ממש עולה על העצבים.

התכנון המדויק עד לפרטי פרטים, התקפי החרדה של החתן והכלה. הפחד לא לטעות, לא לשכוח להזמין קסמי שיניים, להקפיד על כל פרט ועניין, מתישים. יש יותר מדי התחייבות בלהרים חתונה, יותר מדי עומס נפשי ולחץ. המון מתח ואת זה חברים, את זה צריך לפרוק.

אז החתן והכלה יוצאים למרד, בגלל זה המציאו את צילומי הטראש.

לשבור את המוסכמות!

הם בחרו בבגדים נאים. היא ננעלה על שמלה לבנה בניחוח וינטאג’ הוא הלך על חליפה שלושה חלקים. הכול מתוקתק, הכול יהיה מושלם, אבל המתח, עולה ועולה והזוג עומד להשתגע, רוצה לפרוק את כל הלחץ הזה. נמאס כבר מכל המלכותיות הזו, נכון שחייבים כי מתחתנים (נקווה) רק פעם בחיים, אז בואו נעשה משהו. מה נעשה? צילומי טראש.

הולכים להם החתן והכלה ומצטיידים בתואמי ביגוד של חתן וכלה, היא בשמלה לבנה (אבל לא כמו שלה שעלתה 10,000 ₪) וגם החתן לובש איזה משהו שנראה חגיגי (ולא עלה 5,000 ₪) והם מגיעים ללוקיישין שנבחר מראש ומתחילים לפרוק את זעמם לכאורה על מה שמייצג האירוע (מלבד אהבה) על הלבן הזה, הטהור, הבתולי, כל המאמץ שעושים, מהכול נמאס להם ואז הם מתלכלכים.

לכלוך פירושו לקחת את הלבן, הבתולי והטהור ולעשות ממנו מה שרוצים. זה מותר, זה בריא וזה כמו סדנת דינמיקה לזוגות לחוצים לפני החתונה.

במה משתמשים לצילומי טראש?

כמובן שצילומי טראש החתן והכלה לא עושים בינם לבין עצמם. יש לוקשיין נבחר מראש (שהוא דווקא יפה לעומת הטראש “המטונף”), יש צלם אומן שמגיע במיוחד כדי לתעד את רגעי הקסם בהם שמלה לבנה הופכת לסמרטוט ואת החתן מתבוסס בבוץ ועוד צוחק כאילו אין מחר.

אתם מביאים את האביזרים להשלים את החגיגה כגון: שמפניה ,יין,גלגל ים,מטריית כלה וכל אביזר לצילומי טראש שעולה על הדעת, ויאללה לחגיגה .

אבל- אם אין לכם צלמי אירועים שיודעים לעשות צילומי טראש, זה לא שווה.

מחכים לפנייתכם

פנו אלינו ונשוב בהקדם