צלם חתונות מחיר

לחתונה יש מחיר וגם לצלם חתונות יש מחיר. אם אתם נמצאים בשלב בו אתם צריכים לחפש צלם חתונות ומה שמעניין אתכם זה כמה זה עולה, אנו מציעים לכם שלפני שאתם מקלידים את המילים “צלם חתונות מחיר”, חפשו את צלם החתונות שיכול לתעד את האירוע שלכם ואל תבחרו צלם לפי המחיר, זו טעות גדולה מאוד.

האם יצא לכם לראות צילומים של חתונות? האם לא הבחנתם בהבדלים בין צילום לצילום. מה אהבתם? איזה צילומים הכי מצאו חן בעיניכם? איזה רקע, איזה רגע, איזה זווית ומה הכי תפס אתכם? האם אתם יודעים להשיב על השאלות האלה?

אתם לא תדעו לענות מהסיבה הפשוטה, שצילום זה כמו ציור, אם אתם אוהבים צילום מסוים אתם לא תדעו לפרוט את זה לסיבות ולפרטי פרטים, אבל אתם בהחלט תוכלו להגיד זה מוצא חן בעיני ואת זה אני לא אוהב וזה לחלוטין קשור בכישרון של הצלם (ולא רק במצלמה שלו).

אז לפני שאתם מקלידים צלם חתונות מחיר, בחרו צלם שמצלם הכי טוב בעיניכם ולא לפי המחיר.

מהו צילום חתונה?

חתונה הוא אירוע בו גבר ואישה מכריזים ומצהירים על אהבתם, מתאחדים לעיני כל, מעניקים זה לזה טבעות, מתנשקים, שוברים כוס אומרים “אם אשכחך ירושלים” ועוד. זה מה שנקרא בריטואל, בטקס, במבנה ההכרחי של חתונה דתית, אבל חתונה היא לא רק אירוע דתי שמעניק לגיטימציה לכשרות בני זוג להיות בעל ואישה- היא אירוע של חיים, של אהבה, של הצהרת אהבה והיא מגלמת בתוכה כמעט את כל הרגשות שבעולם: מתח, שמחה, אהבה, כעס, התרגשות, פחד ועוד ועוד.

זה כבר הפך לטרנד לתעד הכנות לפני החתונה, לא סתם נוצרה סדרה “כלה מהגיהנום” כן, יש דבר כזה, לפני כל חתונה יש עומס ולחץ שמוציאים מדעתם את בעלי השמחה (בעיקר את הכלה) ולכן החתונה עצמה, היא בעצם שיא המתח, שיא הלחץ ושם- מתחת לחופה הכול מתפרק ואת זה צריך לדעת צלם אירועים טוב לתעד. את הרגע הזה בו הכלה מזילה דמעה, החתן מחבק אותה חזק ושניהם אומרים אחד לשני סליחה על כל התלאות שהם עברו עד שהם הגיעו לרגע הזה, והם גם לא שוכחים את המריבה הבוטה על בחירת צלם חתונות מחיר, כאשר החתן רצה ללכת על הכי זול והיא הכלה בחרה את הצלם הכי יקר ובסוף זה עוד ישתלם…

החבילה שלנו כוללת:
  • 2 צלמי סטילס
  • צלם וידאו dslr
  • סרט HD ערוך+ קליפים
  • סט 3 אלבומים לזוג ולהורים
  • צילומי רחפן
  • GoPro
  • כל חומרי הגלם וידאו + סטילס

מחיר 9500  ₪

איפה כל הבכי והדמעות וההתרגשות?

אז בהנחה שכבר בזבזתם המון כסף על החתונה שלכם ונמאס לכם להוציא עוד ועוד, אתם מקלידים צלם חתונות מחיר ומגיעים לרשימה ארוכה של צלמים לחתונה. החתן כבר לוחץ לסגור עם מישהו לפני שאף אחד לא יהיה פנוי, והכלה דווקא מתעקשת להביט קודם באתר שלו כדי להתרשם מהצילומים שהוא עושה, והיא צודקת כל לפני שבכלל מחליטים על צלם שעלה בתוצאות “צלם חתונות מחיר” חייבים להבין אם הוא מתאים וטוב לכם ויודע לצלם בכלל.

יש צלם שיתפוס צחוק וצלם שיירדם בשמירה!

עליכם להבין שהמחיר הוא לא פרמטר בכלל בבחירת צלם. אתם יכולים להקליד צלם חתונות מחיר, ובסופו של דבר לשכור את שירותיו של צלם חתונות די ממוצע, שבדיוק שהכלה הזילה דמעה מתחת לחופה, הוא היה עסוק בלהסתכל על איזה בחורה שם.

כן זה קורה, צלם חתונות מחיר יכול להטעות אתכם, כי אתם תרצו לחסוך על אחד הדברים שאסור לכם לחסוך עליהם. אם החתונה שלכם הייתה מדהימה אבל הצלם תפס רק את האוכל על השולחנות, אכלתם אותה, תרתי משמע!

מחכים לפנייתכם

פנו אלינו ונשוב בהקדם