צלמי אירועים – אתם הכוכבים!

הדבר הכי חשוב שכל צלמי אירועים צריכים לעשות, זה להבין באירוע שהם הגיעו לצלם, לאן הרוח נושבת. כלומר- האם בעלי השמחה אוהבים להצטלם וכמה? האם הם אוהבים צילומים סטנדרטיים או שאפשר “להתפרע” אתם. האם יש דמויות חשובות באירוע הזה שאסור לפספס? מיהם האנשים החשובים ואת מי לצלם הכי הרבה.

בכל אירוע יש את הכוכבים שלו וצלמי אירועים מיומנים, עשויים לגלות את זה מהר מאוד ולשתף פעולה עם בעלי השמחה וליישר קו בקשר למצטלמים.

ייתכן והם לא רוצים למשל לצלם אנשים מסוימים (וכן- יש דברים כאלה) או שהם יודעים שיש תמיד איזה דודה שנדחפת ותופסת מקום כמעט בכל תמונה (אפילו יותר מהכלה), התפקיד של צלמי אירועים, זה לעלות על כל הרגישויות הללו ולדעת אך לתעל את הצילומים כך שיהיו לשביעות רצונם של בעלי השמחה.

צלמי אירועים חכמים עושים את זה.

הכול סבבה אבל איפה הכלה?

זה מקרה אמיתי שמעיד על חוסר התקשורת בין בעלי השמחה לבין צלמי אירועים והוא לא סיפור ממש טוב. אולי הוא קצת מצחיק כי גם בכל בדיחה טובה יש איזה טרגיות, אבל זה בהחלט היה פספוס אחד גדול.

לחתונה שנערכה במסעדה, הוזמנו צלמי אירועים. הם לא טרחו לשאול מה הם מצלמים בכלל, כנראה שהיה נדמה להם שמדובר באיזה מסיבה, אחרת אי אפשר להבין איך מתוך כל סרט הצילום והתמונות, הכלה לא הופיעה אפילו פעם אחת.

נכון היא לא לבשה שמלה לבנה וקשה היה לזהות אותה, אבל אם צלמי אירועים מגיעים לאירוע הדבר הראשון שהם צריכים לעשות זה להבין מה הם צריכים לצלם.

או שהחתן והכלה לא הסבירו או שהצלם שכח לשאול. בכל מקרה זו הייתה פדיחת השנה…

כאשר הסתיימו הצילום והגיעו אלבומי התמונות, משום מה בכל מקום בו הייתה צריכה להיות מצולמת הכלה, הייתה מצולמת הבת דודה שלו שעלתה מרוסיה. ואגב, היא ממש לא הייתה דומה לכלה.

צלמי אירועים- ראשית תקשורת!

כיוון שהלקוח תמיד צודק, מי שאחראי על הפדיחה הזאת הם לא בעלי השמחה אלא צלמי אירועים שהגיעו לצלם. הם היו צריכים לברר עם מי שהזמין אותם מה הם צריכים לצלם ואיך. מיהם בעלי השמחה ומי הכי קרובים להם. בקיצור, הם היו צריכים לברר לפני שהם מצלמים מה הם צריכים לצלם.

אבל מצד שני קשה להאשים רק את צלמי אירועים. אם אתם מזמינים צלמי אירועים, אתם לא טורחים ליידע אותם מה אתם הולכים לצלם? אתם לא מסבירים להם מהו האירוע ובמיוחד חתונה בה הכלה לא לובשת שמלה לבנה. האם הם צריכים לנחש שזו בשמלה הכחולה שהם בכלל לא טרחו לצלם אותה, היא הכלה בכבודה ובעצמה.

צלמי אירועים – חתונה זה לא דוקו!

יש צלמי אירועים וזה קורה בעיקר בחתונות, שלא מצליחים לתפוס את הלך הרוח באירוע. הם באים לצלם וזהו. הם לא תופסים אווירה, לא מצב רוח, לא רגשות, כלום. הם פשוט באים ומצלמים ושי להם גם מין מנהג כזה שנשאר משנות החמישים, שהם עוברים משולחן לשולחן ומצטלמים עם האורחים. הם פשוט יכולים לצלם שולחן אחד ולמלא אותו כל פעם באנשים אחרים….

אלה הם צלמי אירועים עתיקים שחושבים שכל מה שהם צריכים לעשות זה לתעד (ובאמת מתאים להם לצלם בהסתדרות) אבל אוי ואבוי אם הם באים לצלם לכם חתונה, החתונה שלכם תיראה כמו כנס בחירות…

בקיצור לא כל מי שיש לו טייל של צלמי אירועים הפך את זה לאומנות ואם אתם לא כמו כולם, דעו למצוא דווקא את אלה המיוחדים.

מחכים לפנייתכם

פנו אלינו ונשוב בהקדם