צלמי אירועים – כי מגיע לכם הטוב ביותר

לכל אירוע יש את האווירה שלו. זה יכול להיות אירוע של מקום עבודה, כנס, תערוכה או אירוע משפחתי. החוכמה בתיעוד וגם צילום אירועים, היא להצליח להעביר את התמונות את מה שהיה שם ולא רק ברמה של תיעוד אלא של צילום כלומר, משהו יותר עם אווירה יותר אומנותי ויותר מעביר רגשות. כל אחד רוצה לשכור את שירותיו של הטוב ביותר ביום חשוב בחייו, קצת כמו תהליך מיתוג במשרד פרסום- צילום אירוע זה משהו שיישאר איתך לנצח.

אין ספק שעולם צילום אירועים משפחתיים השתנה לבלי הכר, כאשר דווקא אירועי חברה נשארו מבחינתה התיעוד ממש כמו שהם. הם תמיד יהיו רשמיים, המטרה תהיה לכלול בתמונות את כל מי שנכח באירוע החברה או למשל בכנס ולתפוס אותם בתנוחה מרשימה כלומר- אף פעם אל אוכלים או מקנחים את האף, זה לחלוטין לא מקובל. אבל למשל בחתונות מה שהולך היום זה בדיוק ההיפך.

למה הכלה מתגרדת?

בעבר צילום אירועי חתונה היה צילום מאוד מסורתי, נוקשה ובלי שום טיפת יצירתיות. היו מעמידים את החתן והכלה ליד כל שולחן ומצלמים אותם. אחר כך היו מעמידים את החתן והכלה עם שתי המשפחות וזהו- יש לנו תמונת חתונה שבינה ובין תמונת מחזור של הגן אין שום הבדל….

הבימוי בצילום אירועים תמיד היה שם. הצלמים היו מתערבים ואומרים לאנשים לעמוד פה ולעמוד שם וגם לחייך. יש מישהו שלא צילמו אותו בגיל 10 וביקשו ממנו לחייך, כלומר- זה יכול להיות הצילום הכי טוב שלך אז שלא יראו שאין לך מצב רוח… משהו כזה. אבל דווקא היום צלמי אירועים יודעים שככל שהם יתפסו יותר רגעים טבעיים באירועים משפחתים, כך זה יהיה אלבום תמונות אישי ונחמד. למשל אם הכלה מתגרדת, זו אח’לה תמונה… תודו!

צלמי אירועים בטבע

אירוע טראש דה דראס, (החרבת שמלת כלה ובגדי חתן), הם אחר האירועים הרבה צלמי אירועים אוהבים לצלם, כי זה צילום משוחרר עם המון חופש ויצירתיות. הכלה והחתן מצטיידים בכל מיני חומרים כדי ללכלך ולשפוך על הבגדים שלהם, והם יכולים גם להתבוסס בבוץ או בים, ומה שיוצא מזה, אלה תמונות בהם הם נראים הכי אנטי תזה לחתן וכלה, וזו בעצם המטרה של האקט הזה- לשבור את הכלים הצחים והלבנים…

ויש כאלה שבוחרים גם להצטלם לפני החתונה בחיק הטבע. על עצים מתחת לעצים, ליד שרידים ארכיאולוגיים או בים. תלוי איפה הם מרגישים הכי רומנטיים…

צלמי אירועים זה מקצוע אחראי

צלמי אירועים זה מקצוע מאוד אחראי. עליהם להקפיד על לוח זמנים, על ציוד ואביזרים וגם על רזרבות. (אין דבר כזה נגמרו לי הפילמים לחופה…). הם צריכים להיות מאוד יצירתיים כדי לייעץ לחתן ולכלה למשל איפה כדאי להם להצטלם לפני החתונה, או לתת להם רעיונות לצילומים נוספים שונים מכל מה שהם ראו.

צריכים להיות גם מספיק מיוחדים ולא סטנדרטיים, כדי להפוך כנס חברה לצילומים שיש בהם משהו מאוד אנושי וזה מאוד קשה.

מחכים לפנייתכם

פנו אלינו ונשוב בהקדם