צלמי אירועים – מה האירוע שלכם?

לצלמי אירועים יש דבר מאוד חשוב, לתעד את האירוע ולעשות את זה טוב. לכל אירוע יש לומר יש את האווירה שלו, וצלם אירועים טוב, צריך לדעת לקחת את הרגעים הכי נכונים ומלאי השראה מהאירוע הזה ולהפוך אותם לצילום סטילס או לוידיאו שממחיש ומצליח להעביר את האווירה והמשמעות של האירוע.

אז איזה אירועים יש לנו? יש אירועים משפחתיים פרטיים כמובן, ויש אירועים שהם אירוע עבודה כמו כנסים, פגישת מחזור של חבר’ה מהצבא, מהלימודים. יש אירועי יום הולדת, מסיבת רווקות, יש המון סוגים של אירועים.

בכל אירוע כזה יש את החלק המשעמם “המת”, אבל יש גם את החלק המרתק. צלמי אירועים טובים מרגישים מתי מגיע רגע מיוחד, ששווה לצלם וכך באוסף של רגעים כאלה הם יכולים להצליח להעביר את האווירה שהייתה באירוע ולא רק אוסף של נאומים, חיוכים ולחיצות ידיים.

פגישת מחזור- צלמי אירועים

כישרון של צלם זה לקחת אירוע כמו למשל פגישת מחזור ולצלם אותו בצורה מיוחדת כך שגם מי שלא היה באירוע ירגיש את מה שמלווה אירוע כזה. פגישת מחזור, מפגישה בין אנשים אחרי שנים. אלה יכולים להיות חברים מהצבא, מהלימודים, אפילו מבית הספר היסודי, ובטוח שיש שם המון התרגשות. השאלה היא אם הצלם יקלוט את זה. אם אתם מזמינים צלמי אירועים מקצועיים, והם מבינים מה הם הולכים לצלם, הם ידעו לתפוס את הרגעים שיעשו את התיעוד של האירוע לאירוע מרגש. כמו פגישות בין אנשים שהיו ממש חברים טובים ולא נפגשו שלושים שנה, איזה שולם אחרי ברוגז עוד מימי הבית ספר היסודי. מאחורי כל פגישת מחזור יש המון סיפורים מאחורי הקלעים, סיפורים שעושים מפגישת המחזור הזו משהו מיוחד ולכן צלמי אירועים ידעו לקלוט את הרגעים האלה ולהפוך אותם למשהו אחר.

יום הולדת לסבא- איזה אירוע מרגש

ארגנתם לסבא אירוע בתל אביב וחיפשתם צלמי אירועים במרכז. סבא הגיע לגבורות, הוא כבר בן 80, וזו סיבה מספיק טובה כדי לעשות לו יום הולדת מרגשת ולצלם אותו. אירוע כזה אפשר לעשות במסעדה או אפילו באיזה אולם קטן, בחצר של בית או בבית ולהזמין את כל הילדים והנכדים והדודים וכל השאר. זוהי חגיגה אמתית אשר צלמי אירועים יכולים לעשות ממנה מטעמים שיגרמו לכולם להזיל דמעה. השאלה כמה הם מוכשרים ומסוגלים לתפוס את הרגע הנכון ולהעביר את זה בצילום.

צילום הוא לא רק אקט טכני, הוא חייב לשלב בתוכו הרבה רגש. בגלל זה יש כל מיני רמות של צלמים ויש תמונות שתתרגשו מהן, ויש תמונות שלא יעשו לכם כלום. צלמי אירועים צריכים להיות אנשים מספיק רגישים כדי להוציא מכל אירוע את הרגע המכונן, המרגש שיעשה את התמונות או הסרטון למה שהם. שכל מי שיביט עליהם ירגיש איך זולגת לו דמעה בקצה העין …

מחכים לפנייתכם

פנו אלינו ונשוב בהקדם