צלמי חתונות בצפון

ישנם לא מעט צלמי חתונות בצפון, המציעים את שירותיהם לקהל הרחב. חלקם מקצועיים יותר, ושמים דגש על התאמה מלאה לצרכי הלקוח, וחלקם פחות. ההבדלים יכולים לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות ובפועל – מגלים אותם פעמים רבות רק לאחר האירוע, כאשר רואים את התוצאות. אם אתם מתחתנים בעוד מספר חודשים ומצאתם צלמי חתונות חביבים, הנה כמה נקודות שיעזרו לכם לזהות שאתם הם המתאימים לכם:

תיק עבודות – אין כמו מראה עיניים. מומלץ מאד לבחון את תיק העבודות של הצלמים, שבהם אתם מתעניינים ולשאול גם מהו הסגנון שלהם. לכל צלם סגנון צילום אחר, כל צלם מתחבר לזא’נר שונה. חשוב מאד שהחיבור ביניכם יהיה מוצלח גם בפן הזה ולכן, תיק עבודות בהחלט יכול להוות פרמטר שילמד אתכם לא מעט על הצלם שמולכם.

חוות דעת של לקוחות קודמים – צרו קשר עם זוגות, שנעזרו בעבר בשירותיו של הצלם ובקשו לשמוע מהם חוות דעת על הצלם, על השירות ובאופן כללי – על ההתנסות שלהם איתו. חוות דעת חיוביות מלקוחות בהחלט משפיעה על הבחירה ויכולה לחזק אתכם בהחלטתכם.

שיחה ופגישה פנים מול פנים – הצלם שבחרתם צפוי ללוות אתכם לא מעט שעות במהלך היום ובאחד הימים המרגשים והחשובים בחייכם. כימיה טובה עם הצלם היא נקודה חשובה מאד ואותה תוכלו לבחון אך ורק בפגישה פנים מול פנים. בפגישה הזו תוכלו לשוחח איתו, לבדוק את החיבור ביניכם ובאופן כללי – לזהות את אישיותו. שיחת טלפון זריזה פחות תתאים במקרה הזה ולא תספק לכם את האינפורמציה שלה אתם זקוקים.

 

מה נדרש מצלם חתונות בצפון?

בתור מי שעוסקים אך ורק בצילום חתונות ומאחורינו שנים רבות בעולם הצילום, אנו יודעים כי על צלם החתונות מוטלת משימה מורכבת. קצרה היריעה מלתאר את כל הנדרש ממנו לפני, במהלך וגם אחרי האירוע, אך ניתן לכם טעימה קטנה להלן:

  • שירות בוטיק – לפי דעתנו, ובניגוד לדעתן של כל מיני חברות בתחום, צלמי חתונות בצפון הם לא “עוד צוות” ששולחים אליכם לאירוע. נהפוך הוא, מי שעומד מאחורי החברה הוא בעצמו הצלם והוא כמובן מי שמגיע אליכם, נפגש ומשוחח אתכם, מכיר אתכם, לומד את הסיפור שלכם, מבין את המרקם המשפחתי, לומד את הסגנון והאופי של החתונה ואת ההעדפות שלכם, ומיישם את כל זאת בעצמו בצילומי הקדם ובמהלך האירוע עצמו. כך יוצרים סיפור מרגש וקולע של החתונה דרך תמונות מקצועיות.
  • לדעת להשתלב – אז נכון שצלם הוא חלק בלתי נפרד מהחתונה אבל לא צריך להגזים. הצלם אינו אמור לתפוס מקום מרכזי באירוע אלא להיפך, להיות במידה רבה נסתר מהעין על מנת שיוכל לקלוט התרחשויות אותנטיות וקשרים אמיתיים בין האורחים שלכם. יחד עם זאת, לכל אורך הליווי יודע הצלם ליצור עבורכם אווירה תומכת, נעימה ומעוררת השראה.
  • להכיר את הצפון – צלמי חתונות בצפון הם גם מי שמכירים היטב את האזור ואת הנקודות היפות ביותר שלו, שיכולות להתאים לצילומי קדם חתונה. בין אם מדובר בצילומים על שפת הים, לצד מבנים עתיקים, ביערות ובחורשות, ליד נחלים, צילומי שקיעה, סמטאות מסתוריות בעיר, באמצע שוק ססגוני, וכדומה. 
  • גם חתונות בטבע – זוגות רבים שמחליטים להתחתן בצפון בוחרים לנצל את הנכסים הטבעיים של האזור, החל מרמת הגולן, דרך הרי הגליל ועד כינרת והים התיכון. לכן, צלמי חתונות בצפון הם גם כאלו שיודעים כיצד לנצל את התפאורה הטבעית המופלאה, למצוא בה את פינות החמד המיוחדות, וליצור אווירה ייחודית וקסומה בתמונות.

לפרטים נוספים בנושא ולהזמנת שירותי בוטיק לצילום חתונות, התקשרו אל CAMEROS ב- 052-8029722

מחפשים צלם חתונות המציע את שירותיו באזור הצפון? אם כן, קמרוס היא הכתובת המתאימה לפנות אליה ולהיעזר בשירותיה. לסקירת שירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל –052-8029722

מחכים לפנייתכם

פנו אלינו ונשוב בהקדם