צלמי חתונות מומלצים – כי מגיע לאירוע שלכם הטוב ביותר

חתונה זה אחד האירועים הכי משמעותיים בחיים של כל זוג. לכן כאשר מתחילים לתכנן את החתונה יש כמה דברים חשובים שצריך לחשוב עליהם מראש, ובעיקר איזה צלם מתוך רשימת צלמי חתונות מומלצים כדאי להזמין לצלם את החתונה כי מדובר בפרויקט של פעם בחיים.

נכון שעבור צלם החתונות זו יכולה להיות החתונה האלף, אבל צלמי חתונות מומלצים, תמיד צריכים לזכור שעבור הזוג זו החתונה הראשונה ולכן ככה הם צריכים להתייחס לאירוע שלהם. עם המון השקעה, ירידה לפרטים הקטנים ובלי פשרות. החתונה הזאת לא תתקיים שוב, וכדאי מאוד לצלם אותה כמו שצריך.

צילומי טראש- צלמי חתונות מומלצים

צלמי חתונות מומלצים, מלווים בעצם את בני הזוג במשך זמן רב עוד לפני החתונה. רוב הזוגות עושים היום צילומי טראש ורוצים לתעד גם את זה, ויש כאלה שגם רוצים להכין סרט על עצמם לפני החתונה, זה דבר שמאוד מקובל היום וגם את זה עושים הצלמים שנבחרו לתעד את החתונה.

ויש גם את צילומי הטראש, ובשביל זה צריך להיות צלם מאוד מוכשר כדי לעשות סרטון וצילומים מיוחדים של האירוע שהוא גם מיוחד בפני עצמו, ושהפך לאחד הטרנדים הכי גדולים של השנים האחרונות. אין כלה שלא הולכת לחפש שמלה לבנה לא של כלה כדי להרוס אותה בצילומי הטראש, בה כמובן משתתף גם החתן שמקבל צבע לפרצוף, קרעים בבגדים ועוד צוחק על כל זה. צילומי טראש זה החלק הכי מגניב בצילומים עד החתונה.

צלמי חתונות מומלצים- ההכנות

כל חתונה מלווה כמובן בהמון הכנות. לא סתם יש סדרות טלוויזיה על חתונות מהגיהנום, כי הכלה (בעיקר הכלה) נכנסת ללחץ ואז מתחיל מין סחרור גדול של בחירת שמלה, חזרות של כניסה, לימוד ריקוד עם החתן (שבכלל לא רוצה לרקוד) ולכן כל אלה הם חומרים מעולים לסרטון לפני החתונה שאותו מבקשים גם מהצלם שעומד לתעד את החתונה. מה שחשוב לומר הוא שלא צריך לביים רגעים מצחיקים, הם בהחלט נוצרים וקיימים בגלל הלחץ והם חלק נחמד מאוד בזיכרונות של כל זוג, באיזה לחץ הם היו לפני החתונה.

רק תדעו לבחור לכם צלם טוב מתוך רשימה של צלמי חתונות מומלצים.

צילומי נוף אורבני

פעם היה מקובל שחתן וכלה יצטלמו בחוץ, במקום מאוד יפה. עם הרבה דשא וירוק, גן צ’ארלס קלור למשל היה אחד המקומות הנבחרים לצילומי חתן וכלה. היום יש מגמה לא לייפות את התמונות ולא לעשות אותם דווקא על דשא וליד פרחים (זה לגמרי פאסה) אלא ללכת על צילומים בעיר, דווקא במקומות המהווים סתירה מוחלטת לממלכתיות של הזוג כמו שוק הכרמל, פחי זבל ואשפה, קירות גרפיטי מזוהמים ועוד.

הניגוד הזה בין הזוג הלבוש במחלצות לקראת היום הגדול בחייו לצד על האשפה, מהווים צילומים אומנותיים.

יש לנו כמה צלמי חתונות מומלצים בשבילכם.

מחכים לפנייתכם

פנו אלינו ונשוב בהקדם